Психологічна підтримка ВПО в Маріуполі в партнерстві з ВГО «Спілка жінок України»

Програма з надання психосоціальної допомоги в Маріуполі реалізована у співпраці з міською та обласною адміністраціями та соціальними службами.

З метою оцінки та проведення сеансів лікування, дитячі психологи програми відвідували родини переселенців з дітьми, які проживають у зоні обстрілів та які страждають на тривожність і стресові розлади.

Програма здобула високу оцінку місцевого офісу ЮНІСЕФ та Кластеру «Психологічне здоров’я та психосоціальна підтримка у надзвичайних ситуаціях».

Досягнення проекту:

— 10 423 дітей та сімей отримали підтримку від початку впровадження програми — з серпня 2015 року.

— Завдяки зменшенню симптомів 105 дітей у жовтні 2016 року повернулися до школи.

— Розроблена методика лікування дітей була поширена серед фахівців національного рівня, місцевих соціальних працівників, фахівців міжнародних гуманітарних організацій та всіх інших зацікавлених сторін.

— Психологи проекту провели тренінги для місцевих соціальних служб.

 

Миротворча програма «Миротворення в Україні: роль жінок»
у співпраці з ВГО «Спілка жінок України»

Програма складається із 21 семінару, які протягом серпня 2015 року — березня 2016 року відбулися в усіх регіонах країни. Мета програми — започаткувати діалог між жінками-активістками та створити майданчик, де вони зможуть обмінюватися власним баченням перспектив і предметно обговорювати наболілі питання. Участь у семінарах взяли близько 4000 активісток.